niedziela, 22 kwietnia 2012

Z codzienności

   Witam Was wszystkich,po małej przerwie w pisaniu.
Już na wstępie chciałabym za to przeprosić...Ostatnio po prostu wydarzyło się tyle niespodziewanych zdarzeń,czasem chciałabym żeby dzień miał 40 godzin.Tak więc mój ostatni tydzień składał się głownie z latania po lekarzach,jeden z nich przepisał mi taki antybiotyk,że na drugi dzień praktycznie nie mogłam wstać z łóżka tak się źle czułam.A wszystko przez małą opryszczkę koło ust.Zaczynała się powiększać a ja byłam już dosłownie zrozpaczona.W życiu nie spotkało mnie coś podobnego.Poszłam prywatnie do dermatologa,który wypisał te felerne lecz bardzo skuteczne leki.Po 4 dniach po opryszczce nie było śladu.Ale na pewno nie chcecie czytać o moich kłopotach zdrowotnych :) Poza tym muszę się przyznać,że w sobotę 14 kwietnia poznałam naprawdę interesującą osobę płci przeciwnej: humanista,romantyk,wielbiciel hip hopu i delikatnych dziewczyn,poza tym dżentelmen(dostałam różę przy każdej możliwej okazji).Byłam na koncercie a przed nim na małej "posiadówce" u kolegi.Naprawdę poznałam masę świetnych ludzi.Ten weekend spędziliśmy praktycznie w swoim towarzystwie,za godzinę także jestem z nim umówiona :). Ale nie będę mówić nic więcej,nie wiem czy coś z tego będzie.
Tak więc na tym skończę swoje zwierzenia.

W najbliższym czasie szykuje mi się sporo wolnego od szkoły z powodu matur.
Ostatnio z koleżankami znalazłyśmy kilka wspaniałych miejsc na zdjęcia,mają świetny klimat.
Tak więc już niedługo zamieszczę na bloga zdjęcia.
Podczas wolnych dni chciałabym także zrobić kilka rzeczy diy: następne rurki(w kolorze miętowym,jednak nie zapewniam że na pewno takie wyjdą :),czarną bluzkę z krzyżem,oraz kosmiczny t-shirt i legginsy.
Ostatnio nieźle obkupiłam się w second handzie,więc gdy tylko doprowadzę te rzeczy do porządku,dodam ich zdjęcia na bloga.

Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. oj.. opryszczka to ZŁO! No i czekam na zdjęcia ;d ;* Cieszmy się tym wolnym, bo i tak pewnie szybko minie :( Pozdrawiam <3

    OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i Wasze opinie,
jeśli macie jakieś pytania,z pewnością na każde odpowiem.
Wszystkie Wasze opinie są dla mnie ważne,zarówno pozytywne jak i negatywne.

Dziękuję! :)